Produkty

Grid View:
Do 5 dnů
Quickview

AKU čistič spár AL-KO Easy Flex MB 2010

(0)
Orders (0)
1 550 Kč

Nezávislá práce bez kabelů díky 20 V Li-Ion Akumulátoru Nízká hmotnost a dobré rozložení hmotnosti Pro čištění chodníků, dlažby či dřevěných teras Včetně teleskopicky nastavitelné rukověti Včetně ocelového a nylonového kartáče Provozní doba až 40 min na jedno nabití Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení S naším akumulátorovým čističe..

Do 5 dnů
Quickview

AKU foukač listí AL-KO Easy Flex LB 2060

(0)
Orders (0)
1 390 Kč

Jednoduché ovládání, bez překážejícího kabelu a bez emisí Pohodlná práce díky nízké hmotnosti Vysoká rychlost vzduchu pro účinné odfoukání listí Plynulá regulace výkonu Doba provozu na baterii až 20 minut Akumulátor a nabíječka není součástí balení S akumulátorovým foukačem listí AL-KO snadno odstraníte spadané listí Akumulátorový foukač AL-..

Do 5 dnů
Quickview

AKU foukač listí AL-KO Energy Flex LB 36 Li

(0)
Orders (0)
1 990 Kč

Spolehlivé odstranění spadaného listí Výkonný a lehký foukač listí z řady ENERGY FLEX Flexibilní použití díky dvěma různým nástavcům Regulace intenzity proudu vzduchu pomocí otočného spínače Odnímatelný nástavec pro snadné skladování Akumulátor a nabíječka není součástí balení..

Do 5 dnů
Quickview

AKU LED svítilna AL-KO Easy Flex WL 2020

(0)
Orders (0)
1 090 Kč

Nezávislá na elektrické síti (akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení) Nízká hmotnost a odolná konstrukce Pro použití na stavbách a jiných místech s nedostupnou el. sítí Reflektor otočný o 360° Integrované držadlo a podpěrné nohy Akumulátorová LED svítilna WL 2020 z řady EASY FLEX od firmy AL-KO zajistí perfektní osvětlení, kdekoliv to b..

Do 5 dnů
Quickview

AKU motorová kosa SOLO Power Flex GT 4235

(0)
Orders (0)
4 590 Kč

Silný 42 voltový Li-Ion akumulátor z řady POWER FLEX pro ekologické sečení Tichý provoz, vhodný pro každou denní dobu Vyvážený a s nízkými vibracemi Ergonomické držadlo a nízká hmotnost Včetně nože a strunové hlavy Akumulátor a nabíječka není součástí balení Ohleduplný nástroj jak pro obsluhu, tak i pro přírodu: tichý a bez emisí, to jsou ak..

Do 5 dnů
Quickview

AKU Multicutter AL-KO GS 7.2 Li

(0)
Orders (0)
1 890 Kč

Skvělé řešení pro keře, trávníky, křoví a dekorativní tvarování.Lehká, šikovná, silnáBez paměťového efektu – nabíjení je možné kdykoliv díky technologii Li-IonJednoduchá a rychlá výměna nožeNízké samovybíjení a dlouhá životnosts praktickým sběračem trávy..

Do 5 dnů
Quickview

AKU Multitool AL-KO Energy Flex MT 40

(0)
Orders (0)
1 390 Kč

Základní přístroj pro různé práce na zahradě. Šetrný k životnímu prostředí a flexibilní při používání – díky akumulátorové technologii je tichý, bez rušivého kabelu a bez výfukových plynů.Model řady EnergyFlex, tedy bez akumulátoru a nabíječky. Rychlá a snadná montáž – snadná manipulace při používání...

Do 5 dnů
Quickview

AKU Multitool SOLO Power Flex MT 42

(0)
Orders (0)
1 990 Kč

Základní jednotka MULTITOOL 3v1: Prořezávání stromů, střihání živých plotů, údržba trávníku Velký výběr nástavců: Nůžky na živý plot, prořezávač větví, strunová sekačka, křovinořez Příjemná práce díky nízké hmotnosti a uzařenému držadlu (Loop) Aku systém POWER FLEX: bezhlučný, bezemisní a nezávislý na el. síti Dlouhá provozní doba díky extra ..

Do 5 dnů
Quickview

AKU odvětvovač AL-KO Easy Flex CSA 2020

(0)
Orders (0)
2 590 Kč

Lehký, obratný akumulátorový odvětvovač Lišta o délce 20 cm pro spolehlivé odstranění větví Velký akční rádius s pracovní výškou až 3,5 m díky nastavitelnému teleskopickému nástavci Pohodlná práce díky nízkovibračnímu elektromotoru, perfektnímu vyvážení ergonomickému ovládání Tichý, ekologický a bez obtěžujících kabelů Akumulátor a nabíječka n..

Do 5 dnů
Quickview

AKU postřikovač AL-KO Easy Flex PS 2035

(0)
Orders (0)
1 590 Kč

Nezávislá práce bez kabelů díky 20 V Li-Ion Akumulátoru Pro zavlažování ovocných stromů a ozdobných rostlin Tlakový spínač a rovnoměrný proud vody Délkové nastavitelný rozprašovač s mosaznou koncovkou Tichý provoz při velmi nízké hmotnosti Provozní doba až 60 min na jedno nabití Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení Akumulátorový pos..

Do 5 dnů
Quickview

AKU řetězová pila AL-KO Energy Flex CS 36 Li

(0)
Orders (0)
3 990 Kč

Tato akumulátorová řetězová pila vás okouzlí svým štíhlým tvarem, nekompromisní výbavou a bezkabelovým napájením z akumulátoru Li-Ion bez emisí.silný řezný výkon a dlouhá životnost díky originální liště a řetězu OregonModel řady EnergyFlex, tedy bez dodávána bez akumulátoru a nabíječkysnadné napnutí řetězu bez nářadíautomatické mazání řetězu s kont..

Do 5 dnů
Quickview

AKU řetězová pila AL-KO Energy Flex CS 4030

(0)
Orders (0)
3 990 Kč

Tato akumulátorová řetězová pila vás okouzlí svým štíhlým tvarem, nekompromisní výbavou a bezkabelovým napájením z akumulátoru Li-Ion bez emisí.silný řezný výkon a dlouhá životnost díky originální liště a řetězu OregonModel řady EnergyFlex, tedy bez akumulátoru a nabíječkysnadné napnutí řetězu bez nářadíautomatické mazání řetězu s kontrolním průzor..

Do 5 dnů
Quickview

AKU řetězová pila SOLO Power Flex CS 4235

(0)
Orders (0)
4 890 Kč

Výkonná akumulátorová řetězová pila s 35 cm dlouhou lištou značky Oregon Bezemisní provoz díky akumulátorovému pohonu POWER FLEX - 42V/7,5 Ah (akumulátor a nabíječka není součástí balení) Pohodlná práce díky nízkovibrační technologii, perfektnímu vyvážení přístroje a promyšlené ergonomii Akumulátor umístěn v opaskové kapse a nesen ramenním popr..

Do 5 dnů
Quickview

AKU ruční pila ocaska AL-KO Easy Flex HS 2015

(0)
Orders (0)
1 590 Kč

Nezávislá na elektrické síti Nízká hmotnost a flexibilita při práci Řeže větve o průměru až 6 cm Dlouhodobá neunavující práce díky propracované ergonomii Pogumované držadlo pro bezpečný úchop Baterie a nabíječka není součástí balení Ruční akumulátorová pila HS 2015 od firmy AL-KO z řady EASY FLEX pomáhá s drobnějšími řezacími pracemi na těžko..

Do 3 dnů
Quickview

AKU sekačka AL-KO Easy Flex 34.8 Li

(0)
Orders (0)
5 990 Kč

Lehké plastové tělo sekačky pro snadnou manipulaci Sklopné madlo pro úsporu místa při skladování Madlo pro snadné přenášení sekačky Akumulátor s ukazatelem stavu nabití Krátká doba nabíjení - ca 90 minut Součástí balení je 2x akumulátor (113559) a 1x dvojitá nabíječka (113561) Sečení trávy bez překážejících kabelů s inovativní Li-Ion technolo..

Zobrazuji 1 až 15 z 358 (celkem stran 24)