AL-KO

Grid View:
Do 3 dnů
Quickview

AL-KO Robolinho® 500 E

(0)
Orders (0)
23 990 Kč

Seče zcela automaticky plochy do maximální velikosti 500 m² Bezpečnostní senzory zabraňují zranění obsluhy a krádeži Jednoduchá instalace a obsluha Efektivní dvounožový žací systém Obratnost a nízká hmotnost Malý, kompaktní a agilní. Robolinho® 500 E pečuje o Vaší zahradu plně automaticky. Díky pokročilým technologiím získáte nejen perfektně p..

Do 5 dnů
Quickview

Garáž pro robotickou sekačku

(0)
Orders (0)
2 990 Kč

Skládací garáž pro vaši robotickou sekačku. Transparentní přístřešek optimálně chrání všechny robotické sekačky Robolinho® před povětrnostními vlivy během nabíjení a nečinnosti, aniž by bránil v provádění funkcí. Díky praktickému sklápěcímu mechanismu zůstává navíc zajištěn snadný přístup k ovládací ploše...

Do 3 dnů
Quickview

solo by AL-KO Robolinho® 700 E

(0)
Orders (0)
25 990 Kč

Seče zcela automaticky plochy do maximální velikosti 700 m² Bezpečnostní senzory zabraňují zranění obsluhy a krádeži Jednoduchá instalace a obsluha Efektivní dvounožový žací systém Obratnost a nízká hmotnost Malý, kompaktní a agilní. Robolinho® 700 E pečuje o Vaší zahradu plně automaticky. Díky pokročilým technologiím získáte nejen perfektně p..

Do 3 dnů
Quickview

solo by AL-KO Robolinho® 3100

(0)
Orders (0)
35 990 Kč

Seče zcela automaticky plochy do maximální velikosti 1200 m² Bezpečnostní senzory zabraňují zranění obsluhy a krádeži Jednoduchá instalace a obsluha Efektivní dvounožový žací systém Velký záběr a stoupavost Automatická sekačka Robolinho® 3100 se postará spolehlivě a plně automaticky o Váš trávník. Díky pokročilé technice a dlouhé životnosti se..

Do 3 dnů
Quickview

solo by AL-KO Robolinho® 4100

(0)
Orders (0)
39 990 Kč

Seče zcela automaticky plochy do maximální velikosti 2000 m² Bezpečnostní senzory zabraňují zranění obsluhy a krádeži Jednoduchá instalace a obsluha Efektivní dvounožový žací systém Velký záběr a stoupavost Efektivní posečení zahrady, zatímco si užíváte volného času? To není s robotickými sekačkami solo by AL-KO Robolinho® žádný problém. Bezh..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)