Benzínové sekačky

Prodáváme nejvíce benzínové sekačky. Poskládané, seřízené - připravné hned sekat trávu.

Do vzdálenosti trasy 100 km v jednom směru dovezeme osobně připravenou sekačku, vše vysvětlíme.

Motorový olej v ceně sekačky.

Pokud jste z daleka, nabízíme zaslání sekačky na paletě.

Můžete si vyzvednout sekačku osobně, (město Příbor) budete mít přibalenou další náplň oleje na příští výměnu (po zajetí motoru cca 4-5 mth).

Grid View:
Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.66 SP-A

(0)
Orders (0)
5 990 Kč

Benzínová sekačka s velkorysým vybavením za atraktivní cenu.2inone Function: Sečení a sběrs pohonem ko, který šetří vaše sílyVelkorysý 65 l sběrný koš s ukazatelem naplněníkola uložena v kuličkových ložiscích pro snadnější pohyb sekačkyErgonomicky tvarované vodicí držadlo - sklopné pro prostorově úsporné uloženíOptimální vlastnosti sečení a sběru d..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 5.18 SP-A Plus

(0)
Orders (0)
9 990 Kč

Jednorychlostní pohon kol Jedním pohybem: centrální nastavení výšky sečení Ergonomicky tvarované držadlo pro neunavující práci Velká XXL kola pro snadný pohyb vpřed Integrované přední madlo pro snadné přenášení sekačky Lehká, obratná, s velkorysou výbavou: tak se prezentují benzínové sekačky Classic Plus za atraktivní cenu. Benzínová sekačka ..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 5.18 VS-A Plus

(0)
Orders (0)
10 790 Kč

Pohon kol s variátorem Jedním pohybem: centrální nastavení výšky sečení Ergonomicky tvarované držadlo pro neunavující práci Velká XXL kola pro snadný pohyb vpřed Integrované přední madlo pro snadné přenášení sekačky Lehká, obratná, s velkorysou výbavou: tak se prezentují benzínové sekačky Classic Plus za atraktivní cenu. Benzínová sekačka Cla..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Highline 42.8 SP-A

(0)
Orders (0)
6 990 Kč

Jednorychlostní pohon kol Ergonomicky tvarované madlo Velká XXL kola pro snadný pohyb v trávě Sběrný koš s ukazatelem stavu naplnění Vysoký stupeň inovací a moderní design. To vše v sobě spojují sekačky řady Highline a jsou proto Vaším ideálním partnerem v péči o trávník. Benzínová sekačka 42.8 SP-A Highline Moderní a komfortní, tak se prezen..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Highline 51.9 SP-H

(0)
Orders (0)
12 990 Kč

Jednorychlostní pohon kol Pohodlné centrální nastavení výšky sečení Výkonný a spolehlivý motor Honda GCV 170 Ergonomicky tvarované madlo Velká XXL kola pro snadný pohyb v trávě Sběrný koš s ukazatelem stavu naplnění Vysoký stupeň inovací a moderní design. To vše v sobě spojují sekačky řady Highline a jsou proto Vaším ideálním partnerem v péči..

Do 5 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.25 P-B

(0)
Orders (0)
4 990 Kč

...Benzínová sekačka s extra vysokým ocelovým šasím pro nejlepší výsledek při sbírání trávyPro využítí 6-ti leté prodloužené záruky je nutné použít kvalitní olej 10W40 viz nabídka příslušenství Funkce 2 v 1: sečení, sběrNastavení výšky střihu - 7 poloh (25-75 mm); u každého kola zvlášť Sběrný koš s kapacitou 65 l s ukazatelem stavu naplněníjednodu..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.65 SP-B

(0)
Orders (0)
6 990 Kč

Jednorychlostní pohon kol Nastavení výšky sečení jednou rukou Ergonomicky tvarované držadlo pro pohodlnou práci Kola uložená v kuličkových ložiscích Integrované madlo pro snadné přenášení sekačky Klasické a dobré. Tak jsou známé benzínové sekačky řady Classic od firmy AL-KO za atraktivní cenu. S nimi se sečení trávy stane potěšením. Benzínová..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.65 SP-B Plus

(0)
Orders (0)
7 990 Kč

.Benzínová sekačka s extra vysokým ocelovým šasím pro nejlepší výsledek při sbírání trávyPro využítí 6-ti leté prodloužené záruky je nutné použít kvalitní olej 10W40 viz nabídka příslušenství Funkce 4 v 1: sečení, sběr, boční vyhazování a mulčování Komfortní nastavení výšky střihu - 7 poloh (30-80 mm) Sběrný koš s kapacitou 65 l s ukazatelem stavu..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.65 SP-S

(0)
Orders (0)
5 990 Kč

Pevné tělo sekačky z ocelového plechu Aerodynamicky tvarované tělo sekačky a velký vyhazovací otvor zajišťují optimální výsledky sečení a sběru trávy sytič na rukojeti Startovací lanko na držadle centrální nastavení výšky střihu pomocí speciálně silné pružiny Výškově nastavitelné a sklopné držadlo Široká kola uložena v kuličkových ložiscích p..

Do 5 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.66 P-A

(0)
Orders (0)
4 990 Kč

Benzínová sekačka s velkorysým vybavením za atraktivní cenu.2inone Function: Sečení a sběrVelkorysý 65 l sběrný koš s ukazatelem naplněníErgonomicky tvarované vodicí držadlo - sklopné pro prostorově úsporné uloženíOptimální vlastnosti sečení a sběru díky aerodynamickému tvaru těla sekačkyŠiroké obutí kol s kuličkovými ložisky pro optimální jízdní k..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.66 P-B

(0)
Orders (0)
5 990 Kč

Sběrný koš s ukazatelem naplnění Nastavení výšky sečení jednou rukou Ergonomicky tvarované držadlo pro pohodlnou práci Kola uložená v kuličkových ložiscích Integrované madlo pro snadné přenášení sekačky Klasické a dobré. Tak jsou známé benzínové sekačky řady Classic od firmy AL-KO za atraktivní cenu. Benzínová sekačka Classic 4.66..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.68 SP-B Plus

(0)
Orders (0)
8 990 Kč

Jednorychlostní pohon kol Nastavení výšky sečení jednou rukou Ergonomicky tvarované držadlo pro pohodlnou práci Kola uložená v kuličkových ložiscích Integrované madlo pro snadné přenášení sekačky Spolehlivé a osvědčené. Tak jsou známé benzínové sekačky řady Classic od firmy AL-KO za atraktivní cenu. Benzínová sekačka Classic 4.68 S..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.69 SPI-A Plus

(0)
Orders (0)
9 990 Kč

Snadné startování pomocí klíčku Jednorychlostní pohon kol Pohodlné centrální nastavení výšky sečení Ergonomicky tvarované madlo Velká XXL kola pro snadný pohyb v trávě Vysoký stupeň inovací a moderní design. To vše v sobě spojují sekačky řady Classic za atraktivní cenu. Benzínová sekačka AL-KO Classic 4.69 SPI-A Plus Moderní a komfortní, tak..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 5.16 SP-A Plus

(0)
Orders (0)
8 990 Kč

Vynikající výbava za atraktivní cenu.4inone Function: Sečení, sbírání, mulčování a boční výhozOptimální výsledky sečení a sbírání díky aerodynamickému tvaru tělacentrální nastavení výšky pro pohodlné nastavení výšky řezupohon zadních kol, který šetří sílykola s kuličkovými ložisky pro snadný pojezdsběrný koš s ukazatelem stavu naplnění a velkým vyp..

Do 3 dnů
Quickview

Benzínová sekačka AL-KO Classic 5.16 SP-A Plus

(0)
Orders (0)
8 590 Kč

Benzínová sekačka s velkorysým vybavením za atraktivní cenu3inone Function: Sečení, sběr a mulčováníVelkorysý 65 l sběrný koš s ukazatelem naplněníErgonomicky tvarované vodicí držadlo - sklopné pro prostorově úsporné uloženíOptimální vlastnosti sečení a sběru díky aerodynamickému tvaru těla sekačkyŠiroké obutí kol s kuličkovými ložisky pro optimáln..

Zobrazuji 1 až 15 z 36 (celkem stran 3)